Pět tužeb

Pět tužeb

Prvním znamením je, že ženě zčervená obličej, druhým je, že ztvrdnou bradavky a kolem nosu jí vyrazí kapičky potu. Třetím znamením jsou vyprahlá ústa, oschlé rty a nesnadné polykání. Čtvrté znamení  přichází když ženina studánka začne být vlhká a kluzká. Pátým znamením je hustá a vazká tekutina, stékající ženě po vnitřní straně stehen.

První tužba se projevuje mělkým dýcháním a zrychleným tepem. Druhá tužba se projevuje tím že si žena přeje, aby se muž dotýkal jejích genitálií, aby je přímo dráždil. Třetí tužba je v okamžiku kdy žena začíná doslova přetékat jinovými tělními tekutinami a blíží se k vrcholu. Čtvrtá tužba se projevuje při orgasmu a nazýváse ,,soustředěním“. Tělo ženy se pokryje teplým potem, jímž mírně ,,navlhne ložní prádlo“.
Pátá tužba se projeví pouze u ženy, která dosáhla nejvyšší rozkoše, sahající za běžný orgasmus, která ji přiměje napnout tělo, jaksi ztuhnout, zavřít oči a pevně obemknout partnera stehny, jako by ho chtěla vtáhnout ještě hlouběji dovnitř. V takové chvíli žena vypadá, jako by se její duch  vznesl s větrem nad mraky. Bude-li muž u ženy sledovat vnější projevy,, Pěti tužeb“ bude vědět kdy ubrat a kdy přitvrdit.
Zejména důležité je to ve chvíli, kdy se žena blíží vrcholu.

Pět znamení představuje pět bezděčných znamení těla vzrušené ženy.
Deset náznaků je deset různých a velmi přesně mířených gest, kterými žena muži naznačuje, co má dělat.