Ukázky z knihy

Kniha "Zázračná chůze"

 
 
Rozšířené vydání mé nové knihy "Zázračná chůze" si můžete zakoupit na všech mých přednáškách a seminářích nebo na email: vinci.laszlo@seznam.cz Vám ji zašlu poštou (platba na účet nebo na dobírku).
Kniha stojí 300 Kč plus poštovné 70,-
 

Ukázky ze 4. vydání mé knihy:
 
 
LÉČBA CHŮZÍ
 
 
1/ LÉČBA  PÁTEŘE  POMOCÍ  CHŮZE


Mnozí z nás, aniž si to uvědomují, používají málo nebo vůbec sil palce a prstů nohy. Pak dochází k problémům nejen v oblasti pánve, ale i k bolestem a blokádám v celé páteři.
Návod jak si léčit páteř pomocí chůze je prostý: při chůzi přitlačovat palec a prsty nohou do země. Tím docílíme  velice výrazného ozdravujícího i omlazujícího efektu. Pokud je pružná páteř je pružné celé tělo a chůze vypadá svěže a mladistvě.

Při správném postupu se budou touto chůzí napínat lýtkové svaly, zvýší se také kondice stehenních svalů, zpevní se svaly v tříslech a tím se  upraví  silové poměry v oblasti celé páteře včetně krční.
Střídavé napínání a uvolňování lýtkových svalů uvede do činnosti žilně svalovou pumpu a zajistí správné proudění krve v žilách. Tímto napomáháme k dokonalejšímu odtoku žilní krve z dolních končetin a nebudou se  tvořit křečové žíly. Krátce řečeno, je to takové druhé srdíčko v nohách, které si sami můžeme uvést do chodu.

Je velmi pozoruhodné, že se při tomto způsobu chůze značně posílí svaly páteře. Potom nedochází v takové míře k blokádám především páteře krční, jak to dnes můžeme  vidět u mnoha lidí sledujících po dlouhou dobu monitory počítačů.
 


2/  LÉČENÍ VNITŘNÍCH ORGÁNŮ POMOCÍ CHŮZE

Léčení vnitřních orgánů pomocí chůze je poněkud složitější, ale uvedu zde některé ukázky z  mé vydané knihy.

Zkouška: při normální chůzi, na kterou jsme si každý z nás zvykl, vychází prvopočátek pohybu z kolena. Při tomto pohybu se zapojují do chůze jen svaly dolních končetin. Svalstvo břicha, zad a šíje jsou povolené. Stereotyp chůze u většiny lidí je takový, že místo toho,  aby krok vyšel z kyčlí, počínají jej kolenem.
Špatnou chůzí se oslabuje břišní svalstvo, pokud je ochablé a poddává se tlaku útrob, vyklene se vpřed břišní stěna, a protože není dostatečně posilovaná druhotně se zde ukládá břišní tuk.

Návod: Začneme-li prvním pohybem z kyčle, zpevníme svalstvo hýždí a zad. Dochází k rotaci páteře a stlačení orgánů v oblasti břišní, tím i k prokrvování jednotlivých orgánů.
Touto jednoduchou změnou ve vzorci chůze prospějeme našemu zdraví více, než jsme schopni domyslet. Tím,  že se začne pohybovat pánev, dochází k rotaci v celé oblasti páteře, zejména v oblasti bederní. A pokud budete jen trochu vytrvalí, potom se bude horní část těla otáčet opačným směrem než spodní – čímž dochází ke správnému protažení zádových i břišních  svalů.
   
Tento pohyb totiž na tělo  působí tak,  že se při něm aktivuje břišní svalstvo, každým naším krokem se masírují všechny orgány uložené v břišní dutině (tj. tenké i tlusté střevo), a tím  značně pomůžeme střevní peristaltice. Tato „masáž“ zasahuje částečně  také slezinu a slinivku břišní, čímž podporuje jejich  činnost, působí stimulačně na žaludek a v neposlední řadě působí také dobře na prokrvení naší chemické továrny, kterou jsou játra.

LÉČBA SEXEM

Proč je v mé knize uvedena léčba sexem? Čínská medicína leží na 3 pylířích - svaly, nervy a hormony. Pokkud jeden z těchto pilířů nefunguje, odráží se to na ostatních pilířích. J eto takový stručný manuál sexu, který přispívá k velmi dobré hormonální rovnováze.

Tři základní pravidla:

 • Je dobré si uvědomit, že spokojenost jedinců i celé společnosti začíná v ložnici
 • Nepochopení úlohy sexu v životě vede k různým neshodám mezi partnery
 • Sex není jen výsadou mládí - právě naopak - úloha sexu ve starším věku je velice důležitou součástí zdraví

 

Chci vám nabídnout manuál sexu, který oba partneři mohou akceptovat, který nebude bojem, ale naopak dokonalou souhrou.

Taoisté prosazují život v naprostém souladu s přírodními zákonitostmi, proto uctívají ženy,  protože právě ženy mají od přírody blíž k prvotním kosmickým silám a tím se velmi liší od mužů. Muž, který pochopí, proč a jakým způsobem je ženský prvek v přírodě vždy nadřazen tomu mužskému, bude umět tuto vyšší sílu  využít ve svůj prospěch. Takovému muži  jen postačí, když si osvojí  správné dovednosti. Ve srovnáním s ním muž, který půjde proti přírodě, počne chřadnout a nakonec může  i předčasně zemřít.

Přirozený rozdíl mezi mužem a ženou  spočívá z hlediska sexuality v odlišné povaze mužského a ženského orgasmu. Když dosáhne žena orgasmu, uvolňuje se jí v těle množství pohlavních výměšků, ale všechny vlastně  zůstávají  uvnitř.

 Pro náš zažitý sexuální život je typické, že muž  ejakuluje při každém pohlavním styku. Tímto způsobem se ovšem připraví o množství životní síly, sníží si imunitu a  tím vlastně i zkrátí  délku svého života. Muži k neškodí orgasmus sám o sobě, škodí mu jedině to, že jeho tělo vydává semeno a pro tělo veledůležité esence. Ložnicové umění spočívá v zadržování výronu a  v přijímání ženských tělních tekutin. Muž se musí  snažit o to, aby se semeno vrátilo a posílilo mozek. Toto přispívá k dlouhověkosti.

U taoistického ložnicového umění se nijak zvlášť nezdůrazňuje láska jako taková, ale spíše technika. Touha vyhrát nestačí , oba musí být ve formě, neměli by  vyjít ze cviku a musí znát dokonale pravidla hry.  Muž, který  má v těle díky kontrolované  ejakulaci trvalý dostatek testosteronu a dalších mužských esencí, miluje svou ženu stále větší láskou.

Toto umění sexu nabádá muže, aby si vážil svého semene a aby s ním také šetřil, protože je to hlavní pramen jeho života.


Zadržování semene.

Tao učení popisuje tuto metodu jako ,, návrat semene pro posílení mozku“. Samozřejmě že to neznamená, že by zadržované semeno putovalo obratem do mozku, ale cenné složky se opět vstřebávají, zejména měkkými tkáněmi prostaty a porézními tkáněmi močové trubice , tímto se dostanou zpátky do krevního oběhu, který je rozšíří po celém těle a posílí všechny tkáně a orgány  včetně mozku. I  západní věda dobře ví, že mužské semeno má v podstatě stejné složení jako mozkomíšní mok.

Pokud jde o zdraví, sex a dlouhověkost  znají Číňané jistá tajemství, z nichž by mnohá mohly čerpat  i ostatní národy. Proto je skoro šokující, když statistický průzkum uvedl, že  více než 75 procent  mužů ejakuluje do pěti minut od zavedení údu do pochvy partnerky. Jenže za tak krátkou dobou si žena ani nestačí pořádně všimnout, že má,, Kohouta'' uvnitř. Proto je dobré věnovat trochu času a energie studiu a rozvíjení taoistických sexuálních nauk, aby muži  mohli se svými partnerkami souložit 15, 20 nebo dokonce více jak 30 minut, samozřejmě  podle fyzické zdatnosti. Pokud si  muž osvojí Tao sexuální nauky,  může souložit tak dlouho, jak mu to dovolí jeho fyzický fond, protože jeho ,,Kohout“ bude stále v pohotovosti. Pokud  muž ejakuluje dřive, než žena dosáhne orgasmu, připraví se o vlastní esenci a nezíská ani kapičku té její, ovšem  jeho partnerka od něj s povděkem načerpá obojí. Pokud muž i žena dosáhnou orgasmu současně, přijme žena mužovu esenci i energii, zatímco muž od ní načerpá pouze energii. To je zapříčiněno tím, že muž ve chvíli ejakulace přijde o erekci, takže má pak příliš malý penis, než aby jím mohl převážně mechanicky vstřebat ženiny pohlavní sekrety- její esenci.

V Americe proběhl nedávno výzkum, který prokázal, že staří lidé, kteří často souložili, si výrazně odpomohli od artrotických bolestí, protože při pohlavním styku dochází k přímé stimulaci nadledvinek, které produkují hormon kortison.

Zadržování semene má tedy několik výhod. Kromě toho, že muž nepřichází o vlastní cennou esenci a znovu ji vstřebává, vydrží postupně s partnerkou souložit déle, takže ji většinou přivede k  více orgasmům, při kterém se její vagina naplní velmi blahodárnými sekrety. Muž vylučuje svou pohlavní esenci svým pohlavním orgánem, ale ženě prýští  ze všech „ Tří pahorků“ : pod jazykem, z bradavek a pochvy.
Jestliže muž při pohlavním aktu se ženou přijme velké množství jejích slin, pročistí mu to žaludek stejně účinně jako odvar z léčivých bylin.

Chce-li žena ukládat pohlavní esenci a energii, doporučují se jí časté pohlavní styky alespoň s jedním orgasmem. Pro muže je zase pro ukládání energie optimální, pokud souloží často, ale s co nejmenším možným počtem ejakulací. Tao praví, že dosáhne-li žena či muž orgasmu, provází to krátký a mocný energetický výboj, při němž se dosahuje krátkodobě změněného stavu vědomí. Při orgasmu dochází k dalším fyziologickým změnám, ke změnám bioelektrického napětí a člověk při něm skutečně uvolňuje jiné množství energie.

Pohlavní potenci, zejména u mužů, ovlivňuje podle čínské medicíny tzv. ledvinové žlázy, které přiléhají shora jako kloboučky k ledvinám, a kterým se říká nadledvinky. Podle taoistů nedostatečná sekrece hormonů a logický úbytek životní energie výrazně urychlují proces stárnutí. Mezi taoistickými praktikami má zase prvenství pohlavní akt, protože právě při jeho správném zvládnutí dochází  k velmi intenzivní stimulaci žláz, které tyto hormony vylučují a tím se usměrňuje celý endokrinní systém.

KONTROLOVANÁ  EJAKULACE

( Jak se často u nás slýchá   – v mládí erotik a ve stáří sklerotik ?)

Podle čínských lékařů se mužské tělo se ztrátou semene vyrovnává daleko s  většími obtížemi než se ztrátou krve. Pakliže muž ejakuluje často,  jeho organismus nestačí toto množství plně nahradit. Dochází k únavě, ke  snížené  imunitě , a muž proto zákonitě ztrácí zájem o partnerku. Nicméně je pravda, že dospívající chlapci a mladíci krátce po dvacítce  doplňují semeno rychleji, než je stačí vydávat. Tuto schopnost  ovšem nemají věčně, v dospělosti je opouští.

V sexu jsou zkrátka nevyčerpatelné a neunavitelné ženy, ne muži. Nutno podotknout, že tento problém nevyřeší celibát, naopak, ten muže  připraví  o léčebně  blahodárné účinky sexuálního dráždění a vzrušení. Řešením je tedy kontrolovaná ejakulace. Častá ejakulace totiž vede i k postupnému odčerpávání tělních tekutin, jichž je třeba k řádné činnosti mozku a míchy. Navíc se naší vědě podařilo  prokázat, že každou ejakulaci provází značný úbytek zinku, stopového prvku nesmírného významu , jehož nedostatek a může vést od  výpadků  paměti až k  duševní zmatenosti.

Jak často ejakulovat v souvislosti s věkem? - Na tuto otázku  vám odpoví právě kniha Vincing.

Muži, kteří se naučí ejakulaci ovládat už v mládí, se vyvarují těch nejhorších projevů stárnutí, protože tím u sebe zabrání úbytku životní energie a dožijí se vyššího věku než jejich kolegové, kteří s tím otáleli do středních let. Je zapotřebí zopakovat,  že naprostá sexuální abstinence  je stejně  škodlivá  jako nadměrný výdej semene, muž má pak nezřízenou chuť na sex, což narušuje jeho rovnováhu esence, energie a ducha ( maniak).  Činnost pohlavních orgánů a hormony  ovlivňují i chování člověka v dospělosti. Způsobují,  že muži a ženy se navzájem přitahují  především za účelem rozmnožování, aby  jejich druh byl zachován.

Tato přitažlivost je tak silná, že překonává i pud sebezáchovy.

Je libo si něco vyzkoušet?

Zkuste si někdy před sportovním utkáním  nebo jiným náročným fyzickým  výkonem pořádně asi na půl hodiny zasouložit- jednou bez ejakulace a jednou s ní – a pak oba výkony navzájem porovnejte. Nad rozdílem budete žasnout.

Orgasmická  vzpruha  u  žen.

Jde v podstatě o cvičení a využívá se při něm stydkých a kostrčních svalů, kterým se také říká ,, svaly lásky“ a ovládá se jimi pohyb stydkých pysků, vaginálních stěn a dalších částí ženského pohlavního ústrojí. Aby žena dovedla využít orgasmickou vzpruhu, musí nejprve cvičit, a sice o samotě a nevzrušená.  Po několika týdnech pravidelného nácviku může žena toto cvičení  provádět ve stavu vzrušení, které si ovšem přivodí sama. Zámky a příslušné svaly se v takovém případě zatahují ve chvíli, kdy je žena na samém pokraji orgasmu ( postup cvičení - kniha Vincing).

EREKCE ?

Nemusí to být jen to okřídlené- „ Je-li malý nazoufej, strč ho do úlu a zabouchej“.

Pokud neschopnost dosáhnout erekce a následně si ji udržet nepramení z mysli, musí logicky souviset s energií a esencí. Pokud muž při erekci nemůže dosáhnout všech čtyř vlastností ( délky, šířky, tvrdosti, horkosti), většinou je za tím špatný krevní oběh, nedostatek životních sil, příliš mělké dýchání, špatné stravovací návyky a další fyziologické faktory. Takto postiženým mužům se pro začátek doporučuje takzvané měkké vniknutí  ( spolu se zadržením semene), které se osvědčilo i z léčebných důvodů, neboť se při něm často prokrví pohlavní orgány, posílí se svaly, šlachy, řitní svěrač a další důležité součásti  pohlavního ústrojí a také se přivede energie do míst, kde je jí nedostatek.  Muž si může ovinout palec a ukazovák jedné ruky kolem penisu v místě kořene a vytvořit si tak něco na způsob „dračího kroužku“, který mu pomůže  pomalu vnikat do jeskyňky, neboť se mu nahrne více krve do údu a do žaludu, tím se zvětší jeho objem a průnik do jeskyňky bude snažší.  Sevření může povolit, až když je bezpečně uvnitř. Teplo a vlhko uvnitř jeskyňky vykonají své a muž záhy opět přirozeně dosáhne erekce. Měkké vniknutí je účinné jak při impotenci  fyziologického původu, tak i při impotenci vyvolané strachem z vlastního selhání,  zdravému muži to totiž vrátí sebevědomí.

Rady pro zdraví podle čínské medicíny v sexu

Žádná lidská energie není důležitější než sexuální energie. Když se potlačí sexuální energie, sto drah onemocní. Sex je-li prováděn správně, může omladit, při nesprávném provádění naopak vyčerpává.

protože ve spermatu je vložen veškerý další život a tělo do tohoto tvoření vydává vše nejcennější, nejúčinnější a nejdokonalejší, co musí předat dalším generacím. Proto se s tím má naučit dobře hospodařit. Pokud vaše tělo nemusí toto sperma vyčerpávat, dokáže tuto obrovskou energii využít k posílení těla i mysli.

Orgasmus jako takový má mnohem více společného s mozkem a hormony celého těla, než jen s pohlavím.

Ejakulace je pouhý reflex, který vychází ze spodní části těla a má za následek vystříknutí semene, kdežto orgasmus je záležitostí celého těla. Proto musíme rozlišit tyto dvě fá


TAO o aktu pro muže říká:

 • Pojmi ji jednou bez ejakulace a pročistí se ti oči a uši.
 • Pojmi ji dvakrát bez vystříknutí semene a vyčistí se ti hlas.
 • Třikrát a tvá pokožka bude jemná.
 • Čtyřikrát a tvá záda a boky budou odolné proti zranění.
 • Pětkrát bez výronu semene zpevní hýždě a stehna.
 • Šestkrát a tvá energie bude volně protékat drahami.
 • Když pojmeš sedmkrát bez výronu, určitě nezemřeš předčasně.
 • Při osmi se můžeš těšit na dlouhý život.
 • Devětkrát pak zajistí čistotu ducha.               (Úryvek z 1. vydání)

Myšlenka že sexuální energii lze využít k upevnění zdraví a k prodloužení života, je ve skutečnosti jednou z nejcennějších a nejoriginálnějších, jímž tradiční Čínská kultura obohatila celou slavnou historii lidstva.

Jak zvítězit nad impotencí - zaklínač hadů.

,,Chtěl bych mít sex, ale můj penis se nezdvihl. Čas od času se to stává všem mužům. Může to způsobovat fyzický stres, nevhodná strava, nebo citový stres.Je vyvinuta technika, která je nazvaná měkký vstup.S touto technikou a za spolupráce partnerky do ní můžete vstoupit, i když je úplně zvadlý. Vaše partnerka musí být dobře navlhčená.

Je také dobré vědět, že pubertální penis je ve své největší síle. Potom až do konce života postupně degraduje. Jak stárnete, dochází k řadě fyziologických změn. Pokud je vám například přes padesát, budete k dosažení erekce asi potřebovat delší a cílenější dráždění, než když jste byli mladší. Vaše erekce také asi nebude tak pevná a bude mít tupější úhel. Nemůžete zkrátka čekat, že v šedesáti dokážete utíkat tak rychle nebo tak daleko jako ve dvaceti. Pokud zvládnete sexuální Kung-fu, tak s ohledem na věk je mezi sexem a sportem určitý rozdíl: vaše schopnosti v posteli se mohou s věkem spíše zlepšovat. Starším mužům vydrží erekce déle než dříve,

 (i když pokud erekci ztratí, bude obtížnější ji znovu dosáhnout). Proto pro vás bude jednodušší uspokojit svou partnerku a dosahovat opakovaných orgasmů bez ejakulace. Pro to aby to takto fungovalo, je nezbytné mít zdravé tělo a pravidelně cvičit. Jedním z důvodů, proč sexuální život mnoha lidí vadne spolu s tím, jak stárnou, je, že jejich tělo zeslábne nebo onemocní. Vytahaný a slabý svěrač je známkou chabého zdraví.

Prostě: ,, Používej to, nebo o to přijdeš“.

Zvětšení penisu:

Pokud vás zajímá velikost vašeho kohouta, jsou určité techniky na jeho protažení, spočívající v tom,

Kapitola věnovaná ženám

Když se žena vzruší, její vagina se roztahuje a prodlužuje. Prostřední dvě třetiny vaginy se rozšíří, ale vnější třetina se naopak zduří a stáhne, takže může žena sevřít i malý penis. 

Klitorální a vaginální orgasmus.

Tento rozdíl je způsoben stydkým a pánevním nervem. Stydký nerv vede mimo jiné ke klitorisu a pánevní nerv vede k vagině a močovému měchýři. Stydký nerv má více nervových zakončení, a to může být důvod, proč má převážná většina žen klitorální než vaginální orgasmus.

Proto není překvapením, že mnoho žen nedokáže dosáhnout orgasmu v misionářské poloze, protože nejcitlivější součást její anatomie- klitoris- je stimulován málo a nepřímo. Proto mnohé ženy dosahují snáze orgasmu, pokud samy, nebo jejich partner také dráždí klitoris.. Ženy které dokáží pracovat s vaginou (s PC svaly), dokáží sevřít žalud svého partnera, což také pomáhá zabránit jeho vystříknutí.

Další technikou je tahání.

Při vypuzování semene se varlata musejí stáhnout blíže k tělu. Jejich odtažení od těla proto pomůže oddálit ejakulaci. Místo, abyste prstem objaly kořen jeho penisu, uchopíte nahoře jeho šourek. Potom pevně zatáhnete dolů. Uvědomte si ale, že mužská varlata jsou ohromně citlivá a mělo by se s nimi zacházet opatrně.Pokud zatáhnete moc, máte na čas po souloži – zařve a lehne.

 

Uvědomte si, že sex je jako pizza. Když je dobrý, je doopravdy dobrý. A když je špatný, je pořád dost dobrý.Sex má velikou moc léčit i ublížit, takže jej používejte moudře a s láskou. I moderní studie ukazují, že aktivní sexuální život je nezbytný pro boj se stárnutím a pro uchování zdraví.

Sexuální pud  je  tak silný, že překonává i pud sebezáchovy. To je síla!!!Sexuální energie prostě násobí energii vašeho těla – jak pozitivní, tak negativní. 

 

 

LÉČBA STRAVOU

 

ŽALUDEČNÍ VŘEDY

ZELÍ - obsahuje přírodní léky proti všem vředům. Vypití   1 litru  čerstvé šťávy ze zelí denně uzdravuje žaludeční a dvanácterníkové vředy lépe než klasické léky.

Zelí má být čerstvé, skladováním se účinnost šťávy snižuje. Mléko naopak hojení vředů zpomaluje a působí na ně hůře než běžná strava. K posílení žaludku jsou dobré i banány.

Pro neutralizaci žaludečních kyselin jsou nejúčinnější červené fazole. Při vředech se nevyhýbejte ani česneku, pomáhá je léčit, ale máte-li po něm potíže přestaňte ho jíst.

Pití piva tvorbu kyselin během hodiny téměř zdvojnásobuje, proto je po pivu takový hlad.

Potraviny s vysokou teplotou mohou žaludek poškozovat.

 

ŽLUČOVÉ  KAMENY

Devadesát  procent  kamenů se tvoří, když je žluč nasáklá cholesterolem a ten krystalizuje do tvrdých kuliček. Ženy, zejména obézní tento problém postihuje 3x častěji než muže a je dán geneticky. Jezte  více  zeleniny protože v zelenině jsou látky, které snižují nasycení žluči cholesterolem. Malé množství alkoholu zlepšuje rozklad cholesterolu.

Kameny se také více tvoří, je-li ve stravě příliš mnoho cukru a málo vlákniny.

Pokud víte, že máte žlučové kameny, vyhýbejte se kávě.

Také se zjistilo, že vyšší spotřeba olivového oleje tvorbu žlučových kamenů odvracela.

 

LEDVINOVÉ KAMENY

Pokud jimi trpíte, strava by měla být pro vás lékem číslo jedna. Obecně platí- komu se tvoří ledvinové kameny musí věnovat pozornost pěti faktorům:

Proteiny, Sodík,  Šťavelany,  Vápník a  Tekutiny.

      1. Maso podporuje vznik ledvinových kamenů, zelenina tvorbě zamezuje.      

      2 . Omezte solení.  

      3.Konzumace   potravin bohatých na šťavelany může zvýšit hladinu šťavelanů      v moči, což v kombinaci s vápníkem může vést k tvorbě kamenů.   

      4. Omezení příjmu vápníku má za následek zvýšení množství šťavelanů a podpoří se tím opět výskyt ledvinových kamenů.

      5. Voda snižuje koncentraci minerálů, které mohou vykrystalizovat do kamenů.

 

MENSTRUAČNÍ  POTÍŽE

Osvědčená směs starých lékárníků proti příliš častému a silnému a nepravidelnému krvácení. Řebříček, dubová kůra, mochna nátržník, smíchané ve stejném poměru přelijete 1 polévkovou lžíci šálkem vroucí vody a pijete denně 2 šálky po dobu 3 měsíců.

 

KOSTI  A  KLOUBY

Zánět kloubů vyvolává zánět synoviální blanky, čemu se říká ,,alergická synovitida“.

Tato membrána uvnitř kloubů vytváří tekutinu, která klouby udržuje promazané a umožňuje jim snadný pohyb. Pokud  chcete  léčit klouby vyhýbejte se rajčatům, bramborám a jiným lilkovitým potravinám, jezte méně masa, více ryb, vyhněte se bílému cukru a kyselým potravinám. Olej z tresčích jater pomáhá promazávat klouby.

Strava má velký význam při potlačování zánětů- což je velice důležité při artritidě.

Jeden příklad za všechny: žena, která měla ráda mléko, sýry a mléčné výrobky, měla alergie a takovou artritidu, že měla oteklá kolena i ostatní klouby, přesvědčili ji, aby se vzdala všech mléčných výrobků- mléka, másla, sýrů. Během tří týdnů její oteklé klouby a ranní ztuhlost ustoupily a během následujících pěti měsíců zcela zmizely. Po více jak deseti letech ochromujících bolestí, kterým neulevily ani nejlepší moderní léky, byla vyléčena - nejen z příznaků, ale z pravé příčiny svého onemocnění.

Pokud trpíte artritidou na týden se vzdejte mléka a mléčných výrobků  a uvidíte, zda se příznaky zmírní. Je to jednoduchý a rychlý test a může přinést překvapivé výsledky.Regulovat kloubní revmatizmus je možné dvěma odlišnými způsoby:

Starý tibetský recept:Na špatně se hojící a hnisavé rány po bodnutí hmyzem- rozžvýkat stroužek česneku a takto rozžvýkaný dát na ránu a přelepit. Nechat tam až do vyhojení (obvykle 1 den).

Posílení mozkové činnosti a svalů krční páteře

Také vychází z TAO učení, při němž při nádechu prodlužujeme míchu tím, že se snažíme co nejvíce vytáhnout hlavu nahoru a při výdechu  co nejvíce ji zatáhnout mezi ramena a zatlačit ji dolů. Tímto pohybem dolů míchu zase co nejvíce zkrátíme. Je to mechanické prodlužování a zkracování páteřního kanálu a tím i míchy.

Zahleněné děti po vánocích

Jsou-li děti po vánocích zahleněné:Kape-li jim z nosu vodová rýma a mají-li tlak v čelní dutině a uších, přidejme do čaje každý den dva hřebíčky (koření) je v nich protilátka proti plísni kakaové, která často vzniká na čokoládách.

Jak proti nádorům a cystám v prsou

Chvíli si energicky třete dlaně, poté položte ruce na ňadra a vnímejte pocit tepla přicházejícího z rukou. Prsty si položte na ňadra tak, aby nebyly na prsních bradavkách, protože by se aktivoval hormonální systém a to při tomto cviku není žádoucí. Uchopte ňadra a opisujete rukama krouživý pohyb ,,směrem ven“ (pravá ruka proti směru hodinových ručiček, levá po směru).

Kroužení provádějte nejméně 36x (a násobky 36) nejvíce 360x.

Do pětinásobku 36 (tj. buď 36x, 72x, 108x, 144x, 180x) je to preventivní opatření. Od šesti do desetinásobku je to už léčebné opatření, pokud jste nějakou cystu v prsu našli. Skutečně všechny buňky prsou se musí pohybovat. Krouživý pohyb směrem ven má rozptylovací funkci, naopak kroužení ve směru dovnitř přispívá ke zvětšení objemu prsou.

Ženy, které si budou chtít touto metodou zvětšovat ňadra, se nemusejí obávat nádorů ani cyst, protože toto se děje právě jen při stagnaci, kdy jsou tkáně neprokrvené a nemají pohyb.

 

Na svých přednáškách tento cvik velice dopodrobna vysvětluji a naučil jsem tento cvik mnoho žen, kterým bulky po 3 měsících zmizely.  Pokud jste jej pochopili, naučte ho další ženy, protože je to aktivní prevence nikoli čekání na to až něco přijde.

 

Pokud máte zájem o tyto mé přednášky v knihovnách či Obecních nebo Městských úřadech zavolejte mi na tel. 737 707 001 nebo napište na email vinci.laszlo@seznam.cz.