Ohlasy na léčbu

 

Ohlasy na léčbu

 

Účastnila jsem se přednášky p. Lászlo, kterou dělal v Přerově dne 12.2.2020 pro početný klub důchodců. Byla jsem ráda, když si mne vybral pro ukázku toho jak účinná je čínská masáž u odstranění bolestí ramene. 13 let jsem mohla zvedat ruku jen na úroveň hrudi a to jen s bolestmi. Na operaci jsem jít nechtěla a protože je mi přes 70 let. Byla jsem hodně překvapená, že během 5ti minutové ukázky (která tedy dost bolela, ale dalo se to vydržet) jsem zvedala ruku bez bolesti až nad hlavu. připadalo mi to skoro jako zázrak. Zeptala jsem se na jak dlouho mi to vydrží a ještě více jsem byla překvapená, že jsem dostala odpověď - napořád. Vysvětlil nám principy těchto tlaků a ukázal postup při uvolnění ramene. Řekl, že to většinou trvá 30 min až  1 hodinu, kdy se podaří bolesti v ramenou odstranit a hybnost v rameně obnovit.

Jsem mu nezkonale vděčná. Nejenže zvedám ruku nad hlavu, ale mohu se bez bolesti i učesat, což jsem 13 let nedokázala.

Nepokojová Libuše, Přerov

 

Je mi 76 let. Celý život jsem trpěla nesnesitelnými bolestmi hlavy. Léky ani analgetika nepomáhaly, lékaři vyzkoušeli vše, co bylo dostupné, včetně obstřiků krční páteře, rehabilitace. Občas došlo k nepatrnému zlepšení. Během posledních 20 let jsem znala jen analgetika, Tramal obklady a postel. Žádný život.... Když jsem zjistila, že v Pelhřimově začal praxi pan ing. Lászlo, objednala jsem se k němu. Neočekávala jsem, že mi může nějak výrazně pomoci, ale byla jsem již tak zničená bolestí, že jsem chtěla vyzkoušet i tuto možnost.


Po odblokování páteře jsem během jednoho měsíce přestala brát analgetika, protože mě hlava již nebolela. Je to již jeden a půl roku a od té doby mě hlava ani jednou nezabolela. Můj život se kvalitativně změnil, začala jsem chodit na procházky, číst knihy, zajímat se o život kolem sebe...

Pracovala jsem dříve jako zdravotní sestra a při zvedání jedoho pacienta jsem si přetrhla vaz v rameni. Trpěla jsem velkými bolestmi, na které analgetika vůbec nezabírala. Bolesti přecházeli přez krk až do hlavy. Ruku jsem zvedat bez bolestí vůbec nemohla, učesat se pravou rukou bylo nemyslitelné. Po třech terapiích(při nich to teda dost bolelo, ale vydržet se to dalo), zvedám ruku bez bolestí, věším záclony i prádlo. Chodím na jeho rehabilitační cvičení, která vede a ruka se stále lepší. I když to není pohyb jako dříve protože vaz tam schází, ruku mám funkční pohyblivou a bez bolesti. Ani nevíte jak jsem ráda.

Nevěřím na zázraky, ale to, co umí pan ing. Vicncenc Lászlo, klidně mohu zázrakem nazvat. Je mi ale jasné, že v pozadí jsou velké znalosti a schopnosti. Jsem mu velice vděčná a zaslouží si mé velké díky.

Paní Forstová z Pelhřimova

 

Při lyžování v Alpách jsem svou nepozorností spadl asi ze 3 metového převisu na pravé rameno. K operaci sice nedošlo, ale ruku jsem mohl zvedat jen do úrovně 45 ° a to také s bolestí. V rodině mám rehabilitační sestru, takže jsem po dobu 8 měsíců měl z mého pohledu dokonalý servis, ale nic se nelepšilo. Když jsem se dostal na terapii k p.Lászlovi vysvětlil mi že je to jen traumatický stav ramene a že pomocí čínské tlakové masáže se toto dá dobře zvládnout, ale že mne to bude při terapii dost bolet. No bolelo to hodně, ale když víte, že je to jen přechodná bolest, která mizí, tak jsem to ochotně vydržel. Při každé terapii jsme se dostávali o 10-15° vzhůru a rameno méně a méně bolelo. Vždycky jsm říkal jen přitlačte- když to pomůže rád to vydržím i když mi občas slzička ukápne. Asi po 8 – 9 terapiích už nevím přesně, zvedám ruku bez bolesti a hybnost ramene se plně obnovila. Díky.

Pan Tesař z Pardubic

    

Dostala jsem se do bolestivé pasti. Bolest páteře na třech místech, obě kolena, kyčel, ramenní kloub a astma. Už nepomáhalo nic! 
A přece jsem pomoc našla – v noci spím bez bolesti. Prášky na bolest beru minimálně! Zvednutím žeber dýchám normálně! Na kratší vzdálenosti bez hole. Už se mi život líbí.
Vrátil mě do něho chiropraktik Ing. László Vinci, moc mu děkuji.
Všem, kdo takhle trpí , doporučuji vyzkoušet tohoto chiropraktika!

Paní Miluše Vacková z  Brna

 

Od podzimu lonskeho roku,kdy jsem mela velke bolesti ramene ,nemohla jsem temeř ruku pouzivat jsem navstivila pana dr.ortopeda v Havl.Brode ,ktery me udelal obstrik ,ktery me vubec nepomohl  a tak me doporucil  operaci ...na stesti jsem se dozvěděla ze pan ing.VINCENC LASZLO z PELHRIMOVA pomohl uz mnoha lidem ,nemohla jsem uvěřit ,co dokaže ......ihned jsem citila velikou ulevu od bolesti a to plati az dodnes...jsem mu nesmirně vdečna a mohu ho jen doporucit.

Paní Petra Veselá, Havlíčkův Brod