Léčba chůzí a sexem

Léčba chůzí a sexem

Opravna páteří, léčba sexem, chiropraktik Vinci Laszlo: obálka knihy Zázračná chůze

Jednoduché rady a cviky jako ukázky v krátkém filmu najdete na stránce:

https://m.youtube.com/watch?v=r_0Lfrwicfs&t=0s

 

Novou knihu Zázračná chůze si můžete zakoupit na všech mých akcích za 300 Kč nebo objednat na tel. 737 70 70 01 (také za 300 Kč plus 50 Kč poštovné).
Obrázek obálky knihy je na stránce: http://www.opravnapateri.cz/media/articles/zazr_chuze.jpg

Napsal jsem knihu jak se léčit sexem, chůzí, stravou. Dovolte mi tuto knihu  představit krátkými pasážemi z nového připraveného 3.vydání.

    

Postavme se do rovného postoje. Začněme chůzi tak, že vědomě budeme při chůzi zvedat palce nohou vzhůru. – Co se s naší postavou stalo? – Pokrčila se mírně kolena, zadní část těla se nám posunula ještě více dozadu, zvětšila se bederní lordóza a hlava se vlivem tlaku v krční páteři posouvá dopředu a dolů. Tato chůze vede k po-malé destrukci páteře.

Mnozí z nás aniž si to uvědomujeme používáme málo, nebo vůbec sil palce a prstů nohy. Pak dochází k problémům nejen v oblasti pánve, ale i k bolestem a blokádám v celé páteři.

Léčba páteře chůzí - a jak na to:

Srovnejme nejprve celé tělo tak, že se každý v rámci svých možností postavíme do naší vzpřímené polohy. Dalším krokem pro srovnání postoje bude to, že energicky zvedneme ramena nahoru, poté je posuneme dozadu a nyní ramena uvolněte, aby spadla přirozeně dolů.

Narovnáme si tím nejen hrudní páteř, ale „otevře se nám
i hrudník“. Dalším krokem je mírné zvednutí hlavy, tj. nedíváme se na zem, ale na pomyslný horizont. Tím jsme připraveni vykročit. Při chůzi nakročíme přes patu, plynule pokládáme celé chodidlo a soustředíme se na to, abychom při chůzi začali aktivně zapojovat palec, nohy a ostatní prsty přesně v tu chvíli, kdy koleno kráčející nohy míjí koleno nohy druhé. Síla, která se rozkládá na prstech nohou, je v této chvíli ze 2/3 na palci a z 1/3 na ostatních prstech až po malíček.

Jen tak pro oživení jsem do první knihy o chůzi vložil tuto stať o léčbě sexem dle čínské medicíny. Na svých přednáškách jsem byl bombardován připomínkami žen, že jsem knihu napsal jen pro muže. (Tento úryvek z 1. knihy zde také uvádím.) Snažil jsem se tedy přiblížit ložnicové taoistické umění a vypsat to zkráceně tak, aby to byl co nejjednodušší návod ke vzájemné souhře mezi mužem a ženou.

Je-li tělo vzpřímené, je otevřený hrudník, hlava se dívá přirozeně vzhůru, pak pracují také dobře dýchací svaly a tělo je dobře zásobeno kyslíkem s dostatkem energie. Pokud zvedneme ramena vzhůru poté je dáme dozadu a volně svěsíme dolů, dokážeme tím otevřít hrudník. Dojde k celkovému uvolnění ramen a šíje. Jsme-li přirozeně vzpřímení, je hrudník otevřený, dobře dýchá a v těle všechno proudí tak jak má. Plynulou chůzi tvoří stejná délka kroků. Nestejnost délky kroků ovlivňuje rozdílné zatěžování nohou vyplývající z nerovnovážné svalové práce celého těla, což ovlivňuje i nestejnoměrné kladení chodidel od osy chůze. Stejná délka kroků vytváří správný rytmus chůze. Odvíjením chodidla děláme chůzi pružnou a tím se odlehčí páteř
a klouby. To znamená nejdříve došlápnout na patu a postupně přenášet těžiště dopředu ke špičce. Při tom se pata odlehčuje, až dojde k úplnému odvinutí chodidla a noha se špičkou odrazí od země.

Při normální chůzi, na kterou jsme si každý z nás zvykli, vychází prvopočátek pohybu z kolena. Při takovémto pohybu se zapojují do chůze jen svaly dolních končetin a svalstvo břicha, zad a šíje jsou povolené. Je-li však hlava vysunuta dopředu, nebo zakloněná, hrudník plochý nebo vpadlý, ramena vtažena dopředu, jedno rameno níž, lopatky odstávají, břicho je povolené
a vystrčené, bederní zakřivení zvětšené či ploché, jeden bok vysunutý do strany nahoru, dolní končetiny vtočeny dovnitř, klenby chodidla jsou zborcené, neboť těžiště je na předním konci chodidla, pak je vaše držení těla špatné. Při zvětšené bederní lordóze se vystavujete zvýšenému zatěžování a postupnému opotřebovávání bederní páteře, kyčelních i kolenních kloubů
a deformaci příčné klenby a kloubů palce i prstů nohy.

Stereotyp chůze u většiny lidí je takový, že místo aby se počal krok kyčlemi, počínají jej kolenem.

,,Ničím nelze docílit takového dojmu mladistvosti, jako pružnou, vznosnou, rytmickou chůzí.“

Rady pro zdraví podle čínské medicíny v sexu

Žádná lidská energie není důležitější než sexuální energie. Když se potlačí sexuální energie, sto drah onemocní. Sex je-li prováděn správně, může omladit, při nesprávném provádění naopak vyčerpává.

protože ve spermatu je vložen veškerý další život a tělo do tohoto tvoření vydává vše nejcennější, nejúčinnější a nejdokonalejší, co musí předat dalším generacím. Proto se s tím má naučit dobře hospodařit. Pokud vaše tělo nemusí toto sperma vyčerpávat, dokáže tuto obrovskou energii využít k posílení těla i mysli.

Orgasmus jako takový má mnohem více společného s mozkem a hormony celého těla, než jen s pohlavím.

Ejakulace je pouhý reflex, který vychází ze spodní části těla a má za následek vystříknutí semene, kdežto orgasmus je záležitostí celého těla. Proto musíme rozlišit tyto dvě fá


TAO o aktu pro muže říká:

  • Pojmi ji jednou bez ejakulace a pročistí se ti oči a uši.
  • Pojmi ji dvakrát bez vystříknutí semene a vyčistí se ti hlas.
  • Třikrát a tvá pokožka bude jemná.
  • Čtyřikrát a tvá záda a boky budou odolné proti zranění.
  • Pětkrát bez výronu semene zpevní hýždě a stehna.
  • Šestkrát a tvá energie bude volně protékat drahami.
  • Když pojmeš sedmkrát bez výronu, určitě nezemřeš předčasně.
  • Při osmi se můžeš těšit na dlouhý život.
  • Devětkrát pak zajistí čistotu ducha.               (Úryvek z 1. vydání)

Myšlenka že sexuální energii lze využít k upevnění zdraví a k prodloužení života, je ve skutečnosti jednou z nejcennějších a nejoriginálnějších, jímž tradiční Čínská kultura obohatila celou slavnou historii lidstva.

Kapitola věnovaná mužům.

Tento sex nabízí bonus mít tolik sexu, kolik chci a dokážu ho ovládat, místo toho, aby sex ovládal mne. Dosáhnout při tom optimálního zdraví a dokonce věřte nebo ne prodloužit život.

Vytváření spermatu v těle je pro tělo nesmírně náročné,

protože ve spermatu je vložen veškerý další život a tělo do tohoto tvoření vydává vše nejcennější, nejúčinnější a nejdokonalejší, co musí předat dalším generacím. Proto se s tím má naučit dobře hospodařit. Pokud vaše tělo nemusí toto sperma vyčerpávat, dokáže tuto obrovskou energii využít k posílení těla i mysli.

Orgasmus jako takový má mnohem více společného s mozkem a hormony celého těla, než jen s pohlavím.

Ejakulace je pouhý reflex, který vychází ze spodní části těla a má za následek vystříknutí semene, kdežto orgasmus je záležitostí celého těla. Proto musíme rozlišit tyto dvě fáze

Co je ovšem důležitější, tato sexuální praktika vám dovoluje zažít hlubokou blízkost, kterou je obtížné popsat slovy a zcela nemožné přepočítat na orgasmy.

         Tato technika vám pomůže změnit orgasmus z čistě fyzické zkušenosti na zkušenost duchovní, a to je skutečná podstata splynutí duší.

Chcete-li cvičit sexuální kung-fu správně, musíte otevřít svá srdce a cvičit s partnerem s pocitem pokory a láskyplného soucitu, nikoli arogance a soustředěnosti na sebe. Smyslem milování je dávat lásku a z této lásky pochází potěšení a zdraví, nejde o to předvádět svou šikovnost. Musíte se technice naučit tak dokonale, abyste na ni mohli zapomenout. Je to jako když hrajete na hudební nástroj, napřed se musíte naučit stupnice, ale potom na ně musíte zapomenout a hrát podle svého srdce. Nepodléhejte také vlivu filmového orgasmu, kdy žena deset vteřin těžce dýchá, zavrtí hlavou sem tam, simuluje lehčí astmatický záchvat a trošičku umírá. Při takovém chvatném sexu si muž se ženou nedokáží vyměnit sexuální energii a navzájem se sladit, ale dokonce si mohou energii vysávat. Muž by měl být uvolněný a uvědomit si co se děje v jeho těle i v těle jeho partnerky.

Jak zvítězit nad impotencí – zaklínač hadů.

,,Chtěl bych mít sex, ale můj penis se nezdvihl. Čas od času se to stává všem mužům. Může to způsobovat fyzický stres, nevhodná strava, nebo citový stres.Je vyvinuta technika, která je nazvaná měkký vstup.S touto technikou a za spolupráce partnerky do ní můžete vstoupit, i když je úplně zvadlý. Vaše partnerka musí být dobře navlhčená.

Je také dobré vědět, že pubertální penis je ve své největší síle. Potom až do konce života postupně degraduje. Jak stárnete, dochází k řadě fyziologických změn. Pokud je vám například přes padesát, budete k dosažení erekce asi potřebovat delší a cílenější dráždění, než když jste byli mladší. Vaše erekce také asi nebude tak pevná a bude mít tupější úhel. Nemůžete zkrátka čekat, že v šedesáti dokážete utíkat tak rychle nebo tak daleko jako ve dvaceti. Pokud zvládnete sexuální Kung-fu, tak s ohledem na věk je mezi sexem a sportem určitý rozdíl: vaše schopnosti v posteli se mohou s věkem spíše zlepšovat. Starším mužům vydrží erekce déle než dříve,

 (i když pokud erekci ztratí, bude obtížnější ji znovu dosáhnout). Proto pro vás bude jednodušší uspokojit svou partnerku a dosahovat opakovaných orgasmů bez ejakulace. Pro to aby to takto fungovalo, je nezbytné mít zdravé tělo a pravidelně cvičit. Jedním z důvodů, proč sexuální život mnoha lidí vadne spolu s tím, jak stárnou, je, že jejich tělo zeslábne nebo onemocní. Vytahaný a slabý svěrač je známkou chabého zdraví.

Prostě: ,, Používej to, nebo o to přijdeš“.

Zvětšení penisu:

Pokud vás zajímá velikost vašeho kohouta, jsou určité techniky na jeho protažení, spočívající v tom,

Kapitola věnovaná ženám

Když se žena vzruší, její vagina se roztahuje a prodlužuje. Prostřední dvě třetiny vaginy se rozšíří, ale vnější třetina se naopak zduří a stáhne, takže může žena sevřít i malý penis. 

    Klitorální a vaginální orgasmus.

Tento rozdíl je způsoben stydkým a pánevním nervem. Stydký nerv vede mimo jiné ke klitorisu a pánevní nerv vede k vagině a močovému měchýři. Stydký nerv má více nervových zakončení, a to může být důvod, proč má převážná většina žen klitorální než vaginální orgasmus.

Proto není překvapením, že mnoho žen nedokáže dosáhnout orgasmu v misionářské poloze, protože nejcitlivější součást její anatomie- klitoris- je stimulován málo a nepřímo. Proto mnohé ženy dosahují snáze orgasmu, pokud samy, nebo jejich partner také dráždí klitoris.. Ženy které dokáží pracovat s vaginou (s PC svaly), dokáží sevřít žalud svého partnera, což také pomáhá zabránit jeho vystříknutí.

Další technikou je tahání.

Při vypuzování semene se varlata musejí stáhnout blíže k tělu. Jejich odtažení od těla proto pomůže oddálit ejakulaci. Místo, abyste prstem objaly kořen jeho penisu, uchopíte nahoře jeho šourek. Potom pevně zatáhnete dolů. Uvědomte si ale, že mužská varlata jsou ohromně citlivá a mělo by se s nimi zacházet opatrně.Pokud zatáhnete moc, máte na čas po souloži – zařve a lehne.

V pozici nahoře dokáže většina žen kroužit pánví a navést tak penis svého partnera na svá nejcitlivější místa, ale má to i své nevýhody. Tato pozice může způsobit, ,zdánlivé zkrácení penisu vašeho partnera až o tři centimetry proti jiným pozicím, a pro vašeho partnera je obtížnější udržet si delší dobu erekci, protože zemská přitažlivost odvádí z jeho penisu krev. Když jsou ženy dole, často si neuvědomí, že mohou pohybovat svou pánví a obzvlášť křížovou kostí a navést partnera na nejcitlivější místa. Až se naučíte tento rokenrol pánví, tak to bude teprve tanec. 

Cvičením PC svalu pak můžete rozvinout vaše potěšení ze sexu i vaše celkové zdraví. Pokud vás tyto svaly bolí, potřebujete prostě cvičit. Nejdůležitější součástí cvičení je prostě svírat a uvolňovat váš PC sval tak často, jak jen to je možné – při řízení auta, sledování televize čí na nudné schůzi. Svaly vás mohou bolet jako po každém cvičení. Nepřehánějte to, počet opakování zvyšujte postupně. Vytrvalost je důležitější než kvantita. Ještě účinnější způsob posilování vašeho PC svalu je jeho svírání proti něčemu – svému prstu.

Uvědomte si, že sex je jako pizza. Když je dobrý, je doopravdy dobrý. A když je špatný, je pořád dost dobrý.Sex má velikou moc léčit i ublížit, takže jej používejte moudře a s láskou. I moderní studie ukazují, že aktivní sexuální život je nezbytný pro boj se stárnutím a pro uchování zdraví.

Sexuální pud  je  tak silný, že překonává i pud sebezáchovy. To je síla!!!Sexuální energie prostě násobí energii vašeho těla – jak pozitivní, tak negativní. 

 

Léčba stravou:

ŽALUDEČNÍ VŘEDY.

ZELÍ-obsahuje přírodní léky proti všem vředům. Vypití   1 litru  čerstvé šťávy ze zelí denně uzdravuje žaludeční a dvanácterníkové vředy lépe než klasické léky.

Zelí má být čerstvé, skladováním se účinnost šťávy snižuje. Mléko naopak hojení vředů zpomaluje a působí na ně hůře než běžná strava. K posílení žaludku jsou dobré i banány.

Pro neutralizaci žaludečních kyselin jsou nejúčinnější červené fazole. Při vředech se nevyhýbejte ani česneku, pomáhá je léčit, ale máte-li po něm potíže přestaňte ho jíst.

Pití piva tvorbu kyselin během hodiny téměř zdvojnásobuje, proto je po pivu takový hlad.

Potraviny s vysokou teplotou mohou žaludek poškozovat.

 

ŽLUČOVÉ  KAMENY.

Devadesát  procent  kamenů se tvoří, když je žluč nasáklá cholesterolem a ten krystalizuje do tvrdých kuliček. Ženy, zejména obézní tento problém postihuje 3x častěji než muže a je dán geneticky. Jezte  více  zeleniny protože v zelenině jsou látky, které snižují nasycení žluči cholesterolem. Malé množství alkoholu zlepšuje rozklad cholesterolu.

Kameny se také více tvoří, je-li ve stravě příliš mnoho cukru a málo vlákniny.

Pokud víte, že máte žlučové kameny, vyhýbejte se kávě.

Také se zjistilo, že vyšší spotřeba olivového oleje tvorbu žlučových kamenů odvracela.

 

LEDVINOVÉ KAMENY.

Pokud jimi trpíte, strava by měla být pro vás lékem číslo jedna. Obecně platí- komu se tvoří ledvinové kameny musí věnovat pozornost pěti faktorům:

Proteiny, Sodík,  Šťavelany,  Vápník a  Tekutiny.

      1. Maso podporuje vznik ledvinových kamenů, zelenina tvorbě zamezuje.      

      2 . Omezte solení.  

      3.Konzumace   potravin bohatých na šťavelany může zvýšit hladinu šťavelanů      v moči, což v kombinaci s vápníkem může vést k tvorbě kamenů.   

      4. Omezení příjmu vápníku má za následek zvýšení množství šťavelanů a podpoří se tím opět výskyt ledvinových kamenů.

      5. Voda snižuje koncentraci minerálů, které mohou vykrystalizovat do kamenů.

 

MENSTRUAČNÍ  POTÍŽE

Osvědčená směs starých lékárníků proti příliš častému a silnému a nepravidelnému krvácení. Řebříček, dubová kůra, mochna nátržník, smíchané ve stejném poměru přelijete 1 polévkovou lžíci šálkem vroucí vody a pijete denně 2 šálky po dobu 3 měsíců.

 

KOSTI  A  KLOUBY

Zánět kloubů vyvolává zánět synoviální blanky, čemu se říká ,,alergická synovitida“.

Tato membrána uvnitř kloubů vytváří tekutinu, která klouby udržuje promazané a umožňuje jim snadný pohyb. Pokud  chcete  léčit klouby vyhýbejte se rajčatům, bramborám a jiným lilkovitým potravinám, jezte méně masa, více ryb, vyhněte se bílému cukru a kyselým potravinám. Olej z tresčích jater pomáhá promazávat klouby.

Strava má velký význam při potlačování zánětů- což je velice důležité při artritidě.

Jeden příklad za všechny: žena, která měla ráda mléko, sýry a mléčné výrobky, měla alergie a takovou artritidu, že měla oteklá kolena i ostatní klouby, přesvědčili ji, aby se vzdala všech mléčných výrobků- mléka, másla, sýrů. Během tří týdnů její oteklé klouby a ranní ztuhlost ustoupily a během následujících pěti měsíců zcela zmizely. Po více jak deseti letech ochromujících bolestí, kterým neulevily ani nejlepší moderní léky, byla vyléčena - nejen z příznaků, ale z pravé příčiny svého onemocnění.

Pokud trpíte artritidou na týden se vzdejte mléka a mléčných výrobků  a uvidíte, zda se příznaky zmírní. Je to jednoduchý a rychlý test a může přinést překvapivé výsledky.Regulovat kloubní revmatizmus je možné dvěma odlišnými způsoby:

Starý tibetský recept:Na špatně se hojící a hnisavé rány po bodnutí hmyzem- rozžvýkat stroužek česneku a takto rozžvýkaný dát na ránu a přelepit. Nechat tam až do vyhojení (obvykle 1 den).

Posílení mozkové činnosti a svalů krční páteře

Také vychází z TAO učení, při němž při nádechu prodlužujeme míchu tím, že se snažíme co nejvíce vytáhnout hlavu nahoru a při výdechu  co nejvíce ji zatáhnout mezi ramena a zatlačit ji dolů. Tímto pohybem dolů míchu zase co nejvíce zkrátíme. Je to mechanické prodlužování a zkracování páteřního kanálu a tím i míchy.

Zahleněné děti po vánocích

Jsou-li děti po vánocích zahleněné:Kape-li jim z nosu vodová rýma a mají-li tlak v čelní dutině a uších, přidejme do čaje každý den dva hřebíčky (koření) je v nich protilátka proti plísni kakaové, která často vzniká na čokoládách.

Jak proti nádorům a cystám v prsou

Chvíli si energicky třete dlaně, poté položte ruce na ňadra a vnímejte pocit tepla přicházejícího z rukou. Prsty si položte na ňadra tak, aby nebyly na prsních bradavkách, protože by se aktivoval hormonální systém a to při tomto cviku není žádoucí. Uchopte ňadra a opisujete rukama krouživý pohyb ,,směrem ven“ (pravá ruka proti směru hodinových ručiček, levá po směru).

Kroužení provádějte nejméně 36x (a násobky 36) nejvíce 360x.

Do pětinásobku 36 (tj. buď 36x, 72x, 108x, 144x, 180x) je to preventivní opatření. Od šesti do desetinásobku je to už léčebné opatření, pokud jste nějakou cystu v prsu našli. Skutečně všechny buňky prsou se musí pohybovat. Krouživý pohyb směrem ven má rozptylovací funkci, naopak kroužení ve směru dovnitř přispívá ke zvětšení objemu prsou.

Ženy, které si budou chtít touto metodou zvětšovat ňadra, se nemusejí obávat nádorů ani cyst, protože toto se děje právě jen při stagnaci, kdy jsou tkáně neprokrvené a nemají pohyb.

Na svých přednáškách tento cvik velice dopodrobna vysvětluji a naučil jsem tento cvik mnoho žen, kterým bulky po 3 měsících zmizely.  Pokud jste jej pochopili, naučte ho další ženy, protože je to aktivní prevence nikoli čekání na to až něco přijde.Pokud máte zájem o tyto mé přednášky  v knihovnách či Obecních nebo Městských úřadech zavolejte mi na tel. 737 707 001.